Dla ucznia / słuchacza

• Informacje maturalne W załącznikach informacje zwiazane z maturą 2016
  • Dopalacze-informacje o szkodliwości W załącznikach znajdują się informacje na temat szkodliwości dopalaczy.
  • Bezpieczne ferie W załączniku informacje na temat bezpieczeństwa w związku ze zbliżajacymi się feriami zimowymi 2016 roku.
  • Dopalacze-informacje o szkodliwości W załącznikach informacje na temat szkodliwości dopalaczy
  • Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 1 września o godzinie 8.00 uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2015/2016.W okolicznościowej akademii uczestniczyli: dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, pracownicy placówki, rodzice, absolwenci oraz uczniowie. Oficjalnego otwarcia kolejnego roku...
  • Podania o duplikaty W załacznikach znajdują sie wnioski o wydanie duplikatów:- świadectwa- legitymacji szkolnej